Optimalizácia pre vyhľadávače tovaru

Potrebujete na svoj e-shop priviesť viac ľudí, ktorí majú záujem o Vaše tovary? Máte problém s tým, že na weboch Heureka.cz nnedosahujete požadované výsledky, alebo si chcete byť istý, že získate maximum? Chcete vo vyhľadávačoch tovarov dosiahnuť na lepšie pozície ako má konkurencia? Vykonáme analýzu výkonnosti Vášho e-shopu a navrhneme možnosti zlepšenia.

 S čím pomáhame:

  • analýza východiskového stavu produktového feedu
  • návrh opráv a prípadná realizácia pomocou aplikácie Mergado
  • priebežné vyhodnocovanie úspešnosti zmien

Vyhľadávače tovarov sú agregátmi produktov z e-shopov, ktoré návštevníkom umožňujú vyhľadávanie v ich sortimente, spolu s možnosťou ich porovnávania, z hľadiska ceny, dopravy a ďalších parametrov. Optimalizácia pre tieto systémy môže byť veľmi nápomocná v dosiahnutí lepších pozícií, ako má konkurencia, a teda i zvýšenie počtu návštev a objednávok.

Výhody optimalizácie vyhľadávačov tovarov

Rýchly výsledok – vyhľadávače na zmeny vykonané vo feede e-shopu pomerne rýchlo zareagujú, a tak sú výsledky úprav skoro viditeľné a okrem toho sú veľmi dobre merateľné.

Relevantní návštevníci – vvyhľadávače sa zameriavajú predovšetkým na užívateľov v poslednej fáze nákupného cyklu, tzn. užívateľov, ktorí hľadajú predovšetkým len obchod pre kúpu vybraného produktu. Prilákanie tohto návštevníka na web je preto veľmi cenné.

Kontrola nad výdajmi – veľmi pokročilé možnosti nastavenia limitov výdavkov za celý e-shop, jednotlivé produktové kategórie aj konkrétne produkty, možnosť vylúčenia produktov s nedostatočnou maržou, to všetko napomáha vyššej rentabilite.

MergadoSme certifikovaný partner Mergado – aplikácia pre audit, optimalizáciu a správu kampaní na vyhľadávačoch tovaru.