Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov je predpokladom úspešného webu. Získajte vďaka nej ucelené informácie o tom, ktoré vyhľadávacie dopyty používatelia zadávajú. Zistíte, ako ľudia pomenúvajú to, čo ponúkate. Analýza sa stane pevným základom pre budovanie nielen SEO, ale taktiež napríklad PPC alebo brandových kampaní. 


Objavte, čo ľudia hľadajú

Bez práce nie sú koláče a bez kľúčových fráz nie je návštevnosť. Takto jednoducho by sa dalo zhrnúť, prečo je analýza kľúčových slov dôležitá. Je to taký prieskum, vďaka ktorému získate dôležité údaje obohatené o hľadanosť, pozície vo vyhľadávačoch, cieľové stránky a ďalšie informácie. A s tým sa dá robiť veľa.

Ako spracovávame analýzu kľúčových slov

Žiadna metóda pokus-omyl. Ide o systematický proces, pri ktorom vychádzame z osvedčených postupov a skúseností.

Zoznámenie sa s klientom

Zďaleka nestačí potriasť rukou a uzavrieť zmluvu. Aby sme sa mohli pustiť do práce, musíme klienta dobre poznať. Dôkladne sa zoznámime tiež s odborom jeho podnikania. Do posledného detailu preštudujeme web, ponuku produktov/​služieb, konkurenciu, trh a ďalšie údaje.

Zber vhodných kľúčových slov

Po vstupnej analýze sa púšťame do získavania relevantných vyhľadávacích dopytov. Vždy sa ich snažíme nazbierať maximum. Preto sa nespoliehame iba na jeden zdroj, ale pracujeme s viacerými.

Spracovanie zhromaždených údajov

Zhromaždené údaje spracujeme a roztriedime do skupín podľa klasifikačných kritérii. Všetko doplníme potrebnými metrikami, ako je hľadanosť v rámci jednotlivých vyhľadávačov alebo CPC.

Závery a odporúčania

Výsledkom analýzy sú odporúčania a prípadné návrhy, ako vylepšiť váš web. Môže ísť o zmeny v štruktúre alebo napríklad namapovanie kľúčových slov a zapracovanie do obsahu stránky.

Pomôžeme vám byť viditeľný

Nezáleží na rozsahu ani odbore vášho podnikania. S analýzou kľúčových slov máme široké skúsenosti, a tak dokážeme presne odhadnúť časovú náročnosť spracovania. Šetríme tým váš čas aj peniaze. Nezastaví nás ani slovenčina, angličtina či nemčina. Nebudeme vás zaťažovať všeobecnými dokumentami. Všetky odporúčania sú konkrétne a výstup taký prehľadný, že si s ním prípadne dokážete poradiť.

Čo ďalšie pre vás radi spracujeme

Okrem analýzy kľúčových slov vám pomôžeme s ďalšími aktivitami, ktoré zlepšia stav a celkové postavenie vášho webu.

Návrh štruktúry webu

Na základe údajov z analýzy kľúčových slov navrhneme vhodnú štruktúru pre nový web alebo rozšírenie štruktúry aktuálneho webu. 

Zapracovanie výsledkov

Pomôžeme vám so zapracovaním kľúčových slov aj s ladením textu. V spolupráci s našimi copywritermi zvolíme vhodnú tonalitu a štýl.

Úprava PPC kampaní

Pozadu neostanú ani kampane. Spracované údaje z analýzy kľúčových slov sa dajú skvele využiť na úpravu PPC kampaní.

Komplexný rozvoj webu z hľadiska SEO

Spracovaním analýzy sa naša práca nekončí. Dokážeme navrhnúť komplexnú stratégiu, aby sa web neustále rozvíjal.

Nájdeme tie správne kľúčové slová aj pre vás