SEO konzultácia –⁠ zistite, ako získať lepšie výsledky

Chcete viac zákazníkov z organického vyhľadávania? Máte pocit, že váš web stagnuje? SEO konzultácia je ideálny začiatok jeho rozvoja a zlepšenia návštevnosti. Možno netušíte, kde je chyba, alebo sa vám nedarí začať. V každom prípade tak môžete prichádzať o zákazníkov a peniaze. Radi vám zdarma poradíme.


Na začiatok bude stačiť 1 hodina

Počas úvodnej konzultácie odhalíme chyby, ktoré zhoršujú výkon webu a poradíme, na čo sa zamerať. Jediná hodina vám ušetrí množstvo vrások.

Zhodnotíme aktuálny stav

Nájdeme hlavné problémy

Pomôžeme určiť priority

Čo je výstupom bezplatnej konzultácie? Analyzujeme východiskovú situáciu, pobavíme sa o vašich požiadavkách a cieľoch. Na základe toho spolu identifikujeme najväčšie nedostatky. Stanovíme, čomu je potrebné sa venovať urgentne a čo môže počkať. Pokiaľ si sami netrúfnete na realizáciu, v rámci našich služieb priložíme ruku k dielu.

 

Pokračujeme v spolupráci

Web má rôzne fázy životnosti. A v každej z nich treba pracovať na niečom inom. Rozbeh nových stránok potrebuje odlišný prístup ako tie zabehnuté. Prvú konzultáciu radi premeníme v dlhodobú spoluprácu.

Postaráme sa o kompletnú SEO správu vrátane strategického rozvoja. Pokiaľ máte v pláne si všetko riešiť svojpomocne, využite občasné konzultácie. Môžeme sa osobne stretnúť, rozobrať do detailov vzniknutý problém alebo ďalšie smerovanie. Prípadne pre vás pripravíme praktické SEO školenie na mieru.

Káva, čaj alebo e‑mail? Poďme prebrať vaše SEO