Vytvorte si s nami silnú poradenskú skupinu

Príležitostí je veľa, preto neváhajte a využite niektorú z nich - či už pracujete v agentúre, na voľnej nohe, u klienta alebo práve začínate.

Noví zamestnanci k nám prichádzajú rôznymi cestami, vyberte si tú svoju a zistite, čo vám kariéra v spoločnosti Proficio prinesie.

Ľudia v spoločnosti, na ktorých sa môžete tešiť

170+

Kancelárie v rôznych mestách vrátane Viedne

6

Rok, ktorý sme už úspešne ukončili

10

Spoločnosti, v ktorých môžete zažiariť

3

Prečo Proficio

Argumenty, žiadne HR rozprávky

01

Sloboda

Pracujeme z kancelárie, kaviarne, chaty alebo od mora. Niektorí ľudia radšej zostávajú hore do noci, iní pracujú večer. Je to na dohode. Ak dodržíte slovo, kvalitu a termíny, nájdete v proficio neobmedzenú slobodu.

02

Rast

Polovica manažmentu firmy začínala na nižších pozíciách. Tí, ktorí nechceli ísť do vrcholového manažmentu, boli oddanými členmi tímu alebo sa vypracovali na špičkových odborníkov. Vychovali sme aj veľký počet úspešných pracovníkov na voľnej nohe.

03

Zdravé životné prostredie

Z ľudí cítiť snahu a máme si čo povedať, v práci aj po práci. Pracujeme tvrdo a je o nás postarané. Na chodbách, v zasadacích miestnostiach a v calli počuť smiech. V práci sa netlačíme a PROFICIO sa stará o to, aby sme sa dobre bavili.

04

Odbornosť

Klienti sa spoliehajú na naše znalosti a rady. Vystupujeme na významných podujatiach, zdieľame know-how, prepájame odvetvia a máme štedrý rozpočet na vzdelávanie. Ak vám niečo nie je jasné, stačí sa opýtať pri vedľajšom stole alebo na Slacku.

Zlepšujeme výkonnosť webových stránok, pripravujeme stratégie značky, zvyšujeme predaj e-shopu, radíme pri expanzii na zahraničné trhy a riadime marketing desiatok firiem pomocou dát.

Voľné pracovné miesta

Mám jasno a chcem ísť do Proficio

Máme niekoľko stále otvorených pozícií, pretože šikovných rúk nie je nikdy dosť.