SEO – Optimalizácia pre vyhľadávače

Ak chcete na web privádzať kvalitnú návštevnosť z vyhľadávaní, treba ho vyladiť z pohľadu SEO. Vďaka tomu vás budúci zákazníci nájdu a vy nemusíte platiť za každý preklik.


Získajte z vyhľadávania maximum

SEO sa nedá len tak zapnúť a vypnúť. Ide o kontinuálny proces, ktorý sa začína analýzou kľúčových slov. Tá pomáhá zistiť, čo a ako ľudia na internete hľadajú. Pri optimalizácii vychádzame v ústrety potrebám ľudí a aj vyhľadávačov. Zameriavame sa iba na úpravy, ktoré majú najväčší prínos a šetria vaše náklady.

Ako postupujeme v SEO rozvoji

Úvodný audit

Spolu nájdeme, čo najviac brzdí váš web a teda treba vyriešiť najskôr. SEO audit vyzerá zakaždým trochu inak. Pripravíme ho preto na mieru vášmu projektu.

Stanovenie cieľov

Pre každú činnosť stanovíme očakávané ciele a určíme, ako ich budeme vyhodnocovať. Získané údaje použijeme na upresnenie cieľov a určenie ďalších aktivít. 

Ideme na to

Všetko starostlivo plánujeme a priebežne overujeme. Vieme, že si nemôžeme dovoliť chyby. SEO je kontinuálny proces a krok vedľa ho môže zbrzdiť alebo vrátiť na začiatok.

Reporting

S každou faktúrou dostanete aj súhrn výsledkov. Uvidíte, čo vám naša práca priniesla. Budete mať prehľad o progrese aj o tom, na čo sa zameriame ďalší mesiac.

Prečo sa pustiť s nami do optimalizácie?

Ste na začiatku cesty, ktorú sme už prešli s mnohými spokojnými klientami. Vyhnite sa blúdeniu v SEO labyrinte a pustite sa do optimalizácie so skúseným sprievodcom. Ako strategická digitálna agentúra máme špecialistov na každú oblasť online marketingu a na projektoch vždy spolupracujeme. Webové stránky budú používateľsky prívetivé, obsah optimalizovaný a zároveň čitateľný. Všetka naša práca vychádza z dát a je pravidelne podrobená analýze.

S čím vám môžeme pomôcť

Analýza kľúčových slov

Nevyhnutný krok, vďaka ktorému zistíme, ako vás a vaše produkty ľudia hľadajú. Na základe toho navrhneme potrebné úpravy na webe. Je dôležitá aj pre textovanie webu a tvorbu PPC kampaní.

Technická optimalizácia webu

Skontrolujeme, či všetko funguje, ako má. Presmerujeme duplicitné stránky, optimalizujeme rýchlosť načítánia a odstranime problémy, ktoré môžu ovplyvňovať dohľadanosť webu.

Obsahové úpravy webu

Upravíme jednotlivé stránky, aby boli v očiach používateľov aj vyhľadávačov dokonalé. Vychádzame pritom z analýzy kľúčových slov, výkonu webu, používateľského testovania a ďalších údajov.

Linkbuilding

Analyzujeme postavenie webu v rámci konkurencie a stanovíme stratégiu získavania odkazov. Tie pomôžu zlepšiť autoritu webu a tým aj jeho organický výkon.

SEO konzultácia

Počas spoločnej konzultácie nájdeme slabé miesta, ktoré brzdia výkon vášho webu. Pozrieme sa na aktuálny stav, preberieme vaše požiadavky a ciele.

Redizajn webu

Redizajn vyžaduje overenie technickej stránky webu. Na základe analýzy navrhneme vhodné riešenie, ktoré budeme s vývojármi ladiť počas celej realizácie.

Pomohli sme

„Vďaka PROFICIU sme sa v zahraničí stali známejší a komunikatívnejší.“

Marián Ondrišík

Štátny radca pre marketing a propagáciu

Pomohli sme

„Vďaka PROFICIU odbavujeme rekordné množstvo cestujúcich”

Radek Zábranský

Riaditeľ obchodu a strategického marketingu, Letisko Bratislava

Pomohli sme

„PROFICIO nám poskytuje výkonnostný all-inclusive”

Ondřej Bumbálek

Marketingový riaditeľ, Student Agency

Pomohli sme

„Spolu sme vystavali úspešnú marketingovú stratégiu”

Luděk Suchomel

Marketingový riaditeľ, Ytong

Pomohli sme

„Aj vďaka super spolupráci teraz hráme prvú ligu”

Josef Mech a Adam Jurák

Konateľ a Marketingový riaditeľ, Sportobchod.cz

Pomohli sme

„Detailná stratégia nám otvára cestu na zahraničné trhy”

Rudolf Jániš

Majiteľ a zakladateľ spoločnosti, Sanitino

Pomohli sme

„Spoločne posúvame svoje limity”

Michal Hubík

CEO, Aktin.cz

Pomohli sme

„S PROFICIOM rastieme. Už viac ako 6 rokov v dvojciferných hodnotách”

Dominik Řihák

Konateľ, Top-obaly.cz

Postaráme sa, aby vás budúci zákazníci včas našli