SportObchod.sk

SportObchod.sk

Priekopník v internetovom predaji športových potrieb, ktorý dnes predáva v Česku, Slovensku, Nemecku a Rakúsku. Patrí medzi najväčších a najúspešnejších predajcov a niekoľkokrát vyhral súťaž ShopRoku.

www.sportobchod.sk

Proficiu sme zverili výkonnostný marketing nášho nemeckého e-shopu a následne i slovenský. Spokojný sme predovšetkým s atraktívnym prístupom a snahou hľadaním nových netradičných ciest, ako zvýšiť výkon kampaní a obchodné výsledky. Je fajn vidieť, že sa nad prácou premýšľa a zároveň baví.

Josef Mech Majiteľ SportObchod.sk

Detaily spolupráce

Pre SportObchod.cz spravujeme všetky typy PPC kampaní v Nemecku, Rakúsku a Slovensku. Veľkú energiu sme vložili do vytvorenia detailnej štruktúry kampaní vo vyhľadávaní, tak aby sme dosahovali najvyššieho hodnotenia reklám.

Neustále aplikujeme nové možnosti a optimalizujeme výkonnosť pokročilejších reklamných formátov, ako sú produktové Google Nákupy, dynamický remarketing a ďalších. Darí sa nám zvyšovať počet objednávok a tržby. Odmenou nám je väčšia dôvera a možnosť spolupracovať i v ďalších oblastiach online marketingu.

Obdobie spolupráce
september 2014 – dodnes